Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series

Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series to zaawansowany system bezpieczeństwa, który chroni dane i urządzenia przed niepowołanym dostępem. System opiera się na skanerze czytnika linii papilarnych, który jest w stanie wykryć i zapobiec niepowołanemu dostępowi do systemu. System umożliwia administratorom ustanawianie dostępu wielu użytkownikom, którym można udzielić dostępu do określonych obszarów lub zasobów. System 3m Secure Click Hf 800 Series stanowi skuteczną metodę zabezpieczania danych i urządzeń przed niepowołanym dostępem.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series

Dział Bezpieczeństwa Pracy

Pracownik używający nowej maski 3M™ Secure Click™ kliknij, aby zobaczyć film

3M™ Secure Click™ - nowa generacja półmasek wielokrotnego użytku

Półmaska 3M™ Secure Click™ wyposażona w wiele intuicyjnych funkcji jest łatwa w użyciu, wygodna oraz niezawodna. Poczuj niezwykły komfort oddychania dzięki pierwszemu na świecie systemowi filtrów i pochłaniaczy z poczwórnym przepływem powietrza.

  • POPROŚ O PREZENTACJĘ PRODUKTÓW

Przedstawiamy najnowszą platformę technologiczną – 3M™ Secure Click™

Inteligentne i intuicyjne funkcje

Kliknij wyróżnione miejsca poniżej, aby samodzielnie poznać korzyści.

Półmaska wielokrotnego użytku Secure Click serii HF-800SD to kolejna generacja sprzętu chroniącego drogi oddechowe. Secure Click to nowe spojrzenie na półmaski wielorazowe, które zaowocowało nowymi jeszcze łatwiejszymi w obsłudze rozwiązaniami.

HF-800 jest intuicyjna dla użytkownika, zapewnia wysoki komfort noszenia, a także niższe opory oddychania poprzez zastosowanie czterech strumieni przepływu powietrza (po dwa na pochłaniacz).

Do tej serii wprowadzono nowy system złączy – od teraz wystarczy wcisnąć filtr lub pochłaniacz w odpowiedni otwór, a po usłyszeniu wyraźnego „klik” mamy pewność, że filtr został poprawnie zamontowany.

Do pełni bezpieczeństwa półmaska musi zostać jeszcze dobrze założona. Pomogą w tym paski ściągające oraz przycisk na środku do sprawdzania szczelności.

W półmaskach serii HF-800 znajdziemy ponadto opatentowaną silikonową część nosową, która jest elastyczna i miękka, co podnosi wygodę użytkowania.

SD w nazwie oznacza, że półmaska wyposażona została w membranę głosową, aby ułatwić komunikację podczas pracy.

Konstrukcja półmaski została tak pomyślana, aby współpracować z niektórymi typami osłon spawalniczych oraz szlifierskich.

Dostępna w trzech rozmiarach:

  • HF-801SD – S, mała

  • HF-802SD – M, średnia

    HF-803SD – L, duża

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik elektroniczny 3m Secure Click Hf 800 Series